Aby skutecznie wypromować kręgielnię czy też klub bilardowy i pozyskiwać wciąż nowych klientów, absolutnie konieczne jest wykorzystywanie potencjału internetu. Jednak jeśli Twojemu lokalowi nie wystarcza już strona www czy też profil na facebooku, powinieneś rozejrzeć się za nowymi, bardziej efektywnymi rozwiązaniami. Prawdziwie innowacyjnym i zbierającym mnóstwo pozytywnych opinii narzędziem internetowym jest serwis Bookgame.pl

Dzięki serwisowi Bookgame.pl będziesz mógł kompleksowo zarządzać lokalami takimi jak kręgielnie, klubu bilardowe bądź inne kluby sportowe. Jego najważniejszy, podstawowy moduł to przede wszystkim system rezerwacji online, któremu towarzyszą przemyślane rozwiązania stworzone z myślą o managerach i właścicielach tego typu lokali. Generalnie korzystając z systemu Bookgame.pl zyskasz możliwość intuicyjnego kierowania klubem lub kręgielnią w sposób najbardziej optymalny na każdym polu.

Rezerwacje online bowling i bilard – to sposób na większe zarobki

Z całą pewnością szybko przekonasz się, że nowa metoda rezerwacji przyczyni się do większej liczby gości w Twoim lokalu. A wzrost ruchu prowadzi oczywiście do zwiększenia zysków. Ogromna popularność, jaką cieszy się system internetowej rezerwacji wśród klientów, jest między innymi wynikiem dostępnych dla każdego wygodnych płatności online. Należy podkreślić, że są one całkowicie bezpieczne dla użytkowników.

bookgame

Intuicyjny formularz do rezerwacji stołu bilardowego lub toru do kręgli docelowo powinien znaleźć się na internetowej witrynie Twojego lokalu. Jeżeli nadal nie posiadasz strony www, możesz w ramach pakietu usług od Bookgame.pl otrzymać także nowoczesną i przyjazną użytkownikom witrynę, która znacząco poprawi rozpoznawalność Twojego klubu w sieci.

Dostęp do kalendarza i raportów nie tylko w lokalu

Dla optymalnego zarządzania klubem bilardowym bądź kręgielnią konieczne jest stałe analizowanie takich czynników, jak obrót pieniężny czy też ilość klientów. Wybierając Bookgame.pl uzyskasz dostęp do generowanych automatycznie raportów, a ponadto kalendarza, dzięki któremu przejrzysz wszystkie rezerwacje.

Aby móc korzystać z kalendarza czy też z raportów, nie musisz znajdować się tylko i wyłącznie na miejscu w lokalu. Możesz w pełni komfortowo korzystać zdalnie z narzędzi oferowanych przez Bookgame.pl także przebywając w domu czy też na urlopie. W efekcie będziesz mieć nieprzerwaną kontrolę nad aktualną sytuacją w Twoim klubie.

Rzetelny system rezerwacji dla kręgielni i klubu bilardowego to korzyść dla obu stron

Jedną z największych zalet serwisu Bookgame.pl jest możliwość całkowitego wyeliminowania rezerwacji omyłkowych i takich, po których dokonaniu klienci nie trafiają do lokalu. W efekcie szybko zauważysz, że stoły bilardowe czy też tory do kręgli są częściej zajęte i dzięki temu stale na siebie zarabiają.

Kluczem do maksymalnej wiarygodności tego systemu rezerwacji online jest weryfikacja użytkowników. Dla zapewnienia Twojemu klubowi przejrzystości pod względem płatności możesz ponadto zdecydować się na akceptowanie wyłącznie rezerwacji opłaconych online. Przejawem wysokiemu poziomu rzetelności są również mailowe oraz smsowe potwierdzenia rezerwacji, które otrzymywać będą Twoi klienci.

Popraw wydajność Twojej załogi i działanie całego klubu

Korzystając z serwisu Bookgame.pl dostęp do automatycznie uzupełniającego się kalendarza ze wszystkimi rezerwacjami uzyskują nie tylko managerowie i właściciele, ale także osoby z obsługi. Umożliwia to idealne dopasowanie ilości personelu do prognozowanego ruchu w konkretnych dniach czy też godzinach.

Perfekcyjnie zaplanowana obstawa na poszczególnych stanowiskach w Twoim klubie nie jest jedyną korzyścią, jeśli chodzi o organizację pracy. Dzięki serwisowi Bookgame.pl zdecydowana większość rezerwacji będzie dokonywana online przez samych klientów, co znacząco odciąża obsługę i sprawia, że ma ona więcej czasu na inne niezbędne aktywności.

Wykorzystaj nowe kanały marketingowe

Nie sposób stale pozyskiwać nowych klientów oraz powiększać grono lojalnych, wracających do klubu gości, nie prowadząc dynamicznych działań marketingowych. Na tym polu także można wiele osiągnąć korzystając z narzędzi oferowanych przez serwis Bookgame.pl.

Bardzo cenna dla każdego managera czy też właściciela lokalu takiego jak klub bilardowy bądź kręgielnia będzie z pewnością funkcja wysyłania klientom smsów lub wiadomości mailowych. Zawierać one mogą docelowo informacje o aktualnych promocjach, kodach rabatowych albo limitowanych atrakcjach oferowanych przez Twój klub.

Zbuduj bazę rzetelnych klientów

Niezaprzeczalnym atutem korzystania z serwisu Bookgame.pl jest fakt, iż pozwoli on Tobie i Twoim pracownikom dowiedzieć się więcej na temat klientów. Dzięki tej wiedzy będziesz mógł stworzyć profil użytkownika Twojego klubu.

To właśnie dzięki narzędziom dostępnych w ramach serwisu Bookgame.pl będziesz mógł monitorować, ile wizyt odbył dany klient w Twoim lokalu oraz ile wydał pieniędzy. W efekcie zyskasz możliwość dopasowania promocji i rabatów do konkretnej grupy odbiorców. Ponadto dowiesz się, którzy klienci są nierzetelni, czyli nie docierają do klubu mimo wcześniejszej rezerwacji.

Anuluj odpowiedź