Kręgielnie w Nowym Targu


 
 
kręgielnia, kręgle, nowy targ

Kręgielnie Nowy Targ

Gra w kręgle to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Dostarcza ona rozrywki, a przy tym uaktywnia specyficzne partie mięśniowe. Bowling staje się coraz bardziej popularnym sportem, a kręgielnie dostępne są niemal w każdym mieście w Polsce – również w Nowym targu!

Kręgle – idealne na prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie prezent? Bez względu na wiek kręgielnia będzie idealnym wyborem! Tradycyjna kręgielnia, a także kręgielnia dla dzieci to wiele radości i zabawy dla osób w każdym wieku. Najlepsze kręgielnie w Nowym Targu czekają właśnie na Ciebie! W naszym katalogu znajdziesz jedynie najlepsze miejsca na mapie miasta. Każda z kręgielni jest weryfikowana oraz sprawdzana przed pojawieniem się w naszej bazie. Bezpiecznie, szybko i bez wychodzenia z domu!

Kręgle – na czym to polega?

Kręgle stanowią rodzaj gry w kule, której historia sięga starożytności. Zadaniem uczestnika zabawy jest strącenie wszystkich kręgli na końcu drewnianego tronu. Każdy z graczy ma do dyspozycji wyłącznie jedną kulę. W zależności od osobistych preferencji, może on wybrać lżejszą lub cięższą kulę i cieszyć się zabawą na kręglach dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Celem gracza jest strącenie wszystkich kręgli na raz, przy pomocy jednej kuli. Wymaga to niezwykłej precyzji, odpowiedniej techniki oraz doskonałego oka. Gra jest wciągająca, a strącenie wszystkich kul “za jednym zamachem” dostarcza niebywałej satysfakcji! Ceny poszczególnych kręgielni różnią się między sobą, a ich cennik możemy znaleźć po wybraniu interesującego nas miejsca.

Nowy Targ, moje miasto!

Nowy targ to malownicze położone miasto w województwie małopolskim. Znajduje się w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej u stóp Gorców, w widłach Białego oraz Czarnego Dunajca. Jest to siedziba Euroregionu Tatry. Liczące ponad 30 tysięcy mieszkańców miasto jest stolicą Podhala. W Nowym Targu znajdziemy wiele ciekawych ofert kręgielni zgromadzonych na naszej stronie. Niezwykłą popularnością cieszą się kręgielnie znajdujące się na średniowiecznym rynku.
Jesteś właścicielem kręgielni? Zgłoś kręgielnie do naszej bazy 🙂
  Lubisz grać w kręgle? To świetnie się składa, chcemy zaprezentować Ci nową aplikację dla pasjonatów gry w kręgle. Warto przetestować już dziś, bowiem w łatwy sposób możesz zarezerwować tor do kręgli. Kręgle to łatwa gra, podczas, której możesz spędzać czas ze swoimi dziećmi, albo znajomymi. Są specjalne tory dla dzieci. Gra polega na zbijaniu kręgli za pomocą kul o różnej wielkości i ciężkości. Podczas tej gry liczy się technika rzucania kuli po torze, tak by trafnie wycelować w kręgle, a nie w rynnę toru.

  kręgielnia Nowy Targ

  kręgielnia w Nowym Targu

  kręgle Nowy Targ

  kręgle w Nowym Targu

  kręgielnia Nowy Targ kręgielnia w Nowym Targu kręgle Nowy Targ kręgle w Nowym Targu