Kręgielnie w Koninie


 
 
kręgielnia, kręgle, konin

Kręgle – gra dla wszystkich!

Kręgle, które znane są również pod nazwą bowling, to sport przyjazny każdemu. Bez względu na wiek i płeć każdy znajdzie tu miejsce na rozpoczęcie nowej aktywności, doskonalenie swoich umiejętności oraz spędzenie rewelacyjnego czasu z bliskimi. Nie potrzebujesz tu wielkich zdolności sportowych, niezwykłej siły, długiego czasu nauki gry i własnego sprzętu. Kręgielnie wyposażone są we wszystko, co jest niezbędne, by wejść do ekscytującego świata bowlingu. Czas spędzony przy torze będzie obfitował w mnóstwo uśmiechu, chwile rywalizacji i rozwijania swoich umiejętności. Być może już niedługo kręgle staną się Twoją nową pasją.

Kręgle – poznaj zasady i stań się mistrzem!

Jeżeli Twoja przygoda z tym sportem dopiero się rozpoczyna – kręgielnie to świetne miejsce, by zaczerpnąć profesjonalną wiedzę i poznać zasady gry. Nie musisz martwić się brakiem umiejętności, ponieważ kręgle w swej istocie są naprawdę proste do pojęcia.

Twoim zadaniem będzie strącenie przy pomocy kuli, jak największej liczby ustawionych na końcu toru pionów. Cała gra składa się z 10 tur. Podczas Twojej rundy w kręglach przysługuje Ci oddanie 2 rzutów. 300 punktów to maksymalny wynik, jaki można zdobyć w całej grze. Kręgielnie wyposażone są w ekrany, które na bieżąco będą informować Cię o wynikach wszystkich zawodników. Jeżeli uda Ci się strącić wszystkie piony przy jednym rzucie – na Twoim ekranie pojawi się komunikat STRIKE, drugi rzut jest wówczas niepotrzebny. Określenie SPARE to informacja, iż gracz strącił wszystkie piony, jednak potrzebował na to 2 rzutów w swojej kolejce. MISS to komunikat, że zawodnikowi niestety nie udało się przewrócić żadnego kręgla. Jeżeli na ekranie pojawi się napis SPLIT, oznacza to, że czeka na Ciebie duże wyzwanie. Pozostałe do strącenia piony znajdują się wówczas po dwóch przeciwnych stronach.

Kręgielnia – zorganizuj świetne spotkanie

Wielokrotnie zastanawiamy się, jak uświetnić spotkania okazjonalne, służbowe lub gdzie zorganizować ważne dla nas eventy. Kręgle stanowią dobry i kreatywny sposób na urozmaicenie integracyjnych wyjść firmowych. W końcu nic tak nie łączy, jak wspólna zabawa! W ostatnim czasie kręgielnie dla dzieci stały się miejscem częstego organizowania urodzin dla najmłodszych, ponieważ ich również bowling zaprasza z otwartymi ramionami do świetnej zabawy i radosnego świętowania! Nic nie stoi na przeszkodzie, by to właśnie kręgle urozmaicały spotkania rodzinne, pierwszą randkę lub weekendowe wyjście ze znajomymi. Cennik kręgielni dostosowany jest do odwiedzin mniejszych i większych grup graczy.

Konin – ciekawe miasto

Konin jest miastem usytuowanym w środkowej części Polski w województwie wielkopolskim. Stanowi on niezwykle istotny dla kraju ośrodek przemysłowy. To właśnie w Koninie znajduje się kopalnia węgla oraz elektrownia, zaopatrująca Polskę w energię w aż 8%.

Dzięki temu, że Konin leży tuż nad Wartą, stanowi on część urzekającego szlaku wodnego między innymi z Notecią i Kanałem Bydgoskim. Otwiera to wiele możliwości aktywnego spędzania czasu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do Konina mogą udać się wszyscy miłośnicy żeglarstwa, nurkowania, windsurfingu oraz kręgli! Sporty wodne i doza rywalizacji na torze bowlingowym to rewelacyjny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych i znajomych bez względu na wiek uczestników.
Jesteś właścicielem kręgielni? Zgłoś kręgielnie do naszej bazy 🙂